Menu Close

“Žaidžiame senovę 2023”

Tautinių bendrijų namų Renginių salėje kovo 9 d. vyko Vilniaus miesto ikimokyklinių įstaigų lietuvių liaudies šokių festivalis „Žaidžiame senovę 2023“.  Festivalis skirtas Vilniaus 700  metų jubiliejui ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai Kovo 11-ąjai paminėti.  Festivalio tikslas – stiprinti kultūrinės tapatybės pajautimą, populiarinti liaudies šokius bei įtraukti į lietuvių liaudies šokio sūkurį kuo daugiau ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių, siekiant kad lietuvių liaudies šokis būtų išbandytas, pamėgtas, gerbiamas. Dalyvavo apie 100 dalyvių iš Vilniaus miesto ir  Vilniaus rajono.

Festivalyje dalyvavo ir  mūsų Mickūnų vaikų lopšelio – darželio ugdytiniai, pasipuošę tautiniais kostiumais šokome lietuvių liaudies šokius Vilniaus miestui.

Skip to content