Menu Close

CENTRALIZUOTA VAIKŲ PRIĖMIMO Į ĮSTAIGĄ TVARKA

Informuojame, kad parengta  ir patvirtinta centralizuota vaikų priėmimo  į  Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir  Vilniaus r. savivaldybės  švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarka.

Prašymai priimami per Centralizuotą vaikų priėmimo į savivaldybių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes informacinę sistemą https://www.registruok.lt/

Informuojame šeimas, kurios registravo vaikus į mūsų įstaigą iki  2021 m. balandžio 2 d.  naujai pateikti prašymus per centralizuotą registravimo sistemą. Šių pateiktų prašymų registravimo data, bus koreguojama atsižvelgiant į Mickūnų vaikų lopšeliui-darželiui  prašymo teikimo datą.

Prašome susipažinti ir vadovautis su  sistemoje skelbiama  nauja Priėmimo į darželius tvarka.

Naujų prašymų teikimas tik www.registruok.lt  sistemoje.

Vaikų registravimo sistemos Registruok.lt vartotojo vadovas

Iškilus klausimams kreiptis  darželio telefonu  (85) 2386103, rašyti  direktorei el.p  dita.rudinskiene@gmail.com.

Skip to content